Izveštaji

NLB Grupa

NLB Banka NLB Skupina

Poslovno okruženje

Komisija za hartije od vrednosti Centralni registar depo i kliring HoV Beogradska berza

Izveštaj sa Beogradske berze: Statistika dnevnih promena


Prime Listing - Akcije - (23.10.2017)

SimbolCenaProme-
na %
OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.380-1,081.3801.3801.3801.3801520.700
ENHL1.200-1,641.2001.2001.2001.200100120.000
NIIS7000,8669370169370011.2237.852.302
SJPT3307,843283303283305016.480

Prime Listing - Obveznice RS - (23.10.2017)

SimbolCenaPrinosProme-
na %
OpenMaxMinVWAPObimPromet
RSO16134106,98690,00-0,03106,9869106,9869106,9869106,986965.990706.006.553

Standard Listing - Akcije - (23.10.2017)

SimbolCenaProme-
na %
OpenMaxMinVWAPObimPromet
KMBN1.867-0,691.8701.8701.8611.867275513.350
MTLC1.9502,041.9501.9501.9501.9502039.000

Open Market - Akcije - (23.10.2017)

SimbolCenaProme-
na %
OpenMaxMinVWAPObimPromet
ALFA35.2550,0035.25635.25635.25535.255371.304.437
DINNPB3.200-0,533.2003.2003.2003.200184588.800
EPEN17.49820,2317.49817.49817.49817.4987122.486
FITO2.7000,002.7002.7002.7002.7003911.055.700
IMPL3.7110,273.7113.7113.7103.7111555.660
JMBN6.800-2,866.8006.8006.8006.800213.600
LSTA529-3,82529529529529126.348
TKVO831,228383838320016.600
VZAS140-0,71141141140141141.970

MTP - Akcije - (23.10.2017)

SimbolCenaProme-
na %
Ukupna
ponuda
Ukupna
tražnja
ObimPromet
CRSG3000,0018757118756.100
CTVB5100,0013721413769.870
NSSJ700-6,67663202014.000
PDCL5.1000,00250180174887.400
RUDO1490,001.173707010.430
SNCE3.5000,031.046101035.000

MTP - Obveznice - (23.10.2017)

SimbolCenaProme-
na %
Ukupna
ponuda
Ukupna
tražnja
ObimPromet

BELEX 15

Dnevni podaci objavljeni 23.10.2017. u 13:00 časova
Poslednja vrednost 728,25
Promena 0,63 strelica
Promena [%] 0,09 %
Vrednost na otvaranju 725,80
Najniža vrednost 725,47
Najviša vrednost 728,25
Promet 10.977.629
Istorijski
Najniža vrednost 347,46
Najviša vrednost 3.335,20

BELEXline

Dnevni podaci objavljeni 23.10.2017. u 13:00 časova
Poslednja vrednost 1.606,56
Promena 11,53 strelica
Promena [%] 0,72 %
52 nedelje
Najniža vrednost 1.482,66
Najviša vrednost 1.637,10
Istorijski
Najniža vrednost 841,99
Najviša vrednost 5.007,34

Izvor podataka:

Logo Beogradske Berze

Beogradska berza

 
Delatnost|Informacije izdavaoca|Info|O nama
© 2010 Convest a.d.